My Project
to szkoła języka angielskiego, w której najważniejszy jest człowiek i jego potrzeby. Uczymy od 13 lat  i zawsze staramy się dostosować metody nauczania do potrzeb kursantów. Każdego człowieka charakteryzuje inny styl uczenia się i należy czerpać z tego korzyści. Dlatego też nasza propozycja to zajęcia indywidualne, bo tylko w taki sposób osiągniemy najlepsze efekty w krótszym czasie. Podczas lekcji indywidualnych nauczyciel koncentruje się wyłącznie na potrzebach i zainteresowaniach kursanta. Nauka języka obcego w takiej formie oznacza zauważalny postęp i sprawdza się w przypadku nawet najbardziej wymagających osób.

Materiały szkoleniowe wybierane są na podstawie zapotrzebowania określonego przez kursanta. Podstawowym celem kursu jest wypracowanie pewności komunikacji w języku obcym. Plan kursu jest elastyczny i dostosowywany lub modyfikowany w zależności od potrzeb. XXI wiek to nieustanny postęp technologiczny, który jest wsparciem w naszych działaniach. Wykorzystujemy nowości by ułatwiać i uatrakcyjniać proces nauczania i uczenia się.

Rozwijamy umiejętności językowe poprzez metodę komunikatywną, aby słuchacz mógł odnaleźć się w naturalnych sytuacjach życiowych i praktycznie wykorzystać znajomość języka obcego.

Stawiamy na komunikatywność językową.

Zajęcia indywidualne pomogą przełamać barierę językową i szybko nabrać pewności w komunikacji. Zapraszamy do kontaktu ze Szkołą Językową My Project, aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować jeden z naszych indywidualnych kursów już dziś.

Nie musisz tracić czasu na dojazdy – oferujemy lekcje ONLINE.